Svarīgākās nianses, ko der zināt:

  •  Pārsvarā visas darbības notiek tā pat kā vairums standarta e-veikalos: atrodi katalogā vai meklētājā sev nepieciešamo produktu, ieliec grozā, noformē pasūtījumu, apmaksā un gaidi piegādi. Ja preci izvēlies saņemt Čaka ielā, to vari apmaksāt arī uz vietas gan skaidrā naudā, gan ar bankas karti: 

  • Visas preces ko redzi e-veikala katalogā ir pieejamas uzreiz, bet ja kāda prece ir izpārdota, sazinies ar mums un pasūti to.
  • Mūsu veikalā ir daudz autordarbu, kas savā ziņā ir unikāli un pieejami vienā eksemplārā.

Veicot pirkumu tu izvēlaties sev kāroto preci un spied pogu:        Ielikt grozā   

Ja pēc tam parādās uzraksts:                                                                                      Izpārdots   

 Tas nozīmē, ka prece ir TAVĀ grozā un "izpārdots" rāda, lai citi, kamēr vēl neesi noformējis līdz galam pasūtījumu, šo vienīgo eksemplāru nevarētu pievienot savam grozam!

Grozu meklē datora ekrāna labajā vai kreisajā pusē (katram tas ir individuāli)!

Ar mobilo lietotni ir vienkāršāk - pēc pogas "ielikt grozā" nospiešanas, grozs tev parādās ekrānā.(atsevišķos gadījumos - ekrāna apakšdaļā)

  • Ja notiek akcijas ar atlaidēm kādai preču grupai, tad par to informējam sākumlapā. Ieliekot akcijas preci grozā, tai uzrādās pamatcena, tev lodziņā "Atlaides kods" jāieraksta noteiktais atslēgvārds un šī darbība jāapstiprina ar pogu "Iesniegt"

  • Pēc pasūtījuma noformēšanas rēķins automātiski tiek izsūtīts uz tavu e-pastu. Pievērs uzmanību  - tas, neatkarīgi no mūsu uzstādījumiem, var nonākt arī SPAM sadaļā.
  • Nododot pasūtījumu pārvadātājam, uz tavu e-pastu tiks izsūtīts izsekošanas kods(pārbaudi arī SPAM savā e-pastā). Ja izvēlies saņemt pasūtījumu Čaka ielā 48, uz tavu e-pastu tiks izsūtīts uzaicinājums ierasties izņemt pasūtījumu un pārējā svarīgā informācija.
  • Ja rodas kādi jautājumi par iepirkšanos - droši raksti, zvani un mūsu komanda tev palīdzēs pēc iespējas ātrāk rast atbildi uz taviem jautājumiem.

0
 .